Nevšová 24, 763 21 Slavičín
Nevšová 24, 763 21 Slavičín

Kamerové systémy

Kamerový systém (CCTV – Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů. Takovým kamerám se říká také průmyslové kamery nebo také průmyslová televize.

 

Dodáváme a montujeme všechny typy. Drátové, bezdrátové, v různém rozlišení. Možnost sledování online například přes chytrý telefon, použití nahrávacího zařízení a to jak nahrávání na váš pevný disk, nebo nahrávání do cloudu. Variant je spousta – od jednoduchých levných zařízení, po profesionální monitoring. Dodáváme především sortiment autorizovaného distributora pro ČR – VARNET, kde naleznete kvalitní produkty výrobců Hikvision, Dahua, ACTi, AV-TECH a dalších.

IP KAMEROVÉ SYSTÉMY

IP kamera je síťové zařízení, které má vlastní IP adresu a je připojitelné kdekoli v dosahu počítačové sítě. Stejně jako jiné síťové zařízení může být připojena síťovým kabelem nebo bezdrátově (přes WiFi). Kamera nepotřebuje ke svému fungování žádné další součásti. V případě kabelového připojení je přes jeden kabel řešeno ovládání, přenos obrazu i napájení (PoE). IP kamera je přístupná přes webové rozhraní pro případné nastavení, ale také pro sledování snímaného obrazu v přímém přenosu. Kamery jsou osazeny kvalitními obrazovými čipy s vysokým rozlišením (HD 1.3 Mpx / Full HD 2 Mpx / 3 Mpx) umožňujícími sledovat barevný obraz, ev. černobílý obraz při špatných světelných podmínkách. Standardem jsou již nyní kamery možností nočního vidění s IR přísvitem. (použito ze Stasanet)

HD ANALOGOVÉ SYSTÉMY

Nová technologie kamerových systému zvaná ANALOG HD (AHD – Analog High Definition). Snaha vývojových firem navázat na uspěch analogových systémů po několik dekád a požadavků zákazníků na větší rozlišení obrazu dala vzniknout této technové technologii. Jeji hlavní výhodou je plná kompatibilita se stávajícími analogovými systémy (záznamová zařízení jsou zpětně kompatibilní a umí klasické analogové kamery), takže můžete váš současný analogový systém rozšířit o kamery s HD a FULL HD rozlišeném bez nutnosti jakékoli změny v kabeláži nebo konektorech. Jednoduchým způsobem přidáte, nebo vyměníte stávající analogovou kameru a záznamové zařízení za zařízení podporující AHD. Pokud tedy vlastníte analogový systém zasluhující modernizaci je AHD systém ideální volbou. Změnou v kvalitě obrazu mezi klasickým analogem a AHD budete přímo uchváceni.

(použito z NejKam)