Nevšová 24, 763 21 Slavičín
Nevšová 24, 763 21 Slavičín

Elektronické vstupní systémy (EVS)

Elektronické vstupní systémy (EVS) umožní Vám i vašim zaměstnancům, obyvatelům bytových domů a dalším osobám komfortní opakovaný vstup do vyhrazeného prostoru např. pomocí kódu, čipu, nebo otisku prstů. Lze doplnit o docházkové systémy.

 

Montujeme nejrozsáhlejší nabídku videotelefonů s řadou na trhu žádaných značek: Commax, V-line, Farfisa, Dahua, Hikvision, 2N, Tesla Stropkov, Genway … Zákazník si může zvolit odpovídající technologické řešení a má na výběr i nejrůznější designová provedení. Sortiment videotelefonů doprovází ucelená nabídka čteček, přístupových systémů a elektromechanických zámků – opět významní dodavatelé Dahua, Hikvision, Sebury, Assa Abloy a Openers Closers, … Moderní řešení evidence docházky představuje docházkový systém WebVisitor.

Zvonkové tabla pro bytové domy

K nejčastějším instalacím patří zvonkové tabla (audio/video) pro bytové domy a možností otevření vstupních dveří.

Audio a videotelefony pro rodinné domy

Videotelefony jsou užitečné nejen svou funkčností domácího vrátného, ale i krásným doplňkem do každého interiéru Vašeho rodinného domu nebo bytu. Samozřejmostí je možnost připojení do sítě a mít přehled o Vaší návštěvě odkudkoliv na světě.

Docházkové systémy

Jednoduchá správa docházky a vstupu zaměstnanců ve Vaší firmě.

veškerý sortiment naleznete zde